TP Nederland kondigt reorganisatie aan

TP Nederland kondigt reorganisatie aan
  • 6 september 2025
  • Kel Koenen

TP, wereldleider in digitale zakelijke dienstverlening, gaat in Nederland reorganiseren. De aanleiding is het beëindigen van contracten met VodafoneZiggo en Shimano.

Het bedrijf past de omvang van zijn staf- en supportafdelingen aan om, zoals TP het zelf verwoordt, ‘gezond en duurzaam te blijven ontwikkelen’.

De onderneming benadrukt dat de aanpassingen noodzakelijk zijn om wendbaar te blijven en voorbereid te zijn op veranderende klantbehoeften en technologische ontwikkelingen. De groei van TP in België heeft de impact van de reorganisatie in Nederland deels kunnen beperken.

Met de vakbonden is TP inmiddels in gesprek om een sociaal plan te maken. Daarin staan begeleiding, heroriëntatie en bijscholing centraal. CEO Norbert van Liemt onderstreept dat het proces met grote zorgvuldigheid wordt uitgevoerd: ‘We realiseren ons dat het vervallen van functies direct impact heeft op collega’s. Daarom staat zorgvuldigheid in dit proces voorop. Onze prioriteit is om medewerkers goed te informeren, te ondersteunen en waar mogelijk nieuwe kansen binnen of buiten de organisatie te bieden.’

comments powered by Disqus