Colofon

Colofon


Een uitgave van

BBP Media B.V.
Beneluxlaan 2C
3446 GR Woerden

T: +31 (0) 348 41 53 05
F: +31 (0) 348 41 07 31

Postadres

Postbus 276
3440 AG Woerden

Handelsregister Utrecht nummer 30088697

Uitgever

Paul Petermeijer - eigenaar en algemeen directeur

Redactie

+31 (0) 348 48 50 80
redactie@customerfirst.nl

François Kroes, hoofdredacteur
francois@customerfirst.nl

Martijn Janssen, redacteur
martijn@customerfirst.nl

Marketing

+31 (0) 348 48 50 82
marketing@customerfirst.nl

Eva Klaveringa, marketeer
Rebecca Makken, marketeer

Sales

+31 (0) 348 48 50 85
sales@customerfirst.nl

Peter van Balsfoort, commercieel manager, p.vanbalsfoort@bbp.nl
Wilma Tijssen, senior accountmanager, w.tijssen@bbp.nl

Studio BBP Media

T: +31 (0) 348 48 50 84
F: +31 (0) 348 41 07 31
studio@bbp.nl

Ray van Zeijst, Traffic & Productie

Website

online@bbp.nl

Dwain Olsem
Paul van Ravenswaaij