Compliance-advies voor leden Goede Doelen Nederland

Compliance-advies voor leden Goede Doelen Nederland
  • 29 juli 2016
  • Redactie

Goede Doelen Nederland gaat per vandaag nauwer samenwerken met compliance auditor DMCC Nederland. Hiermee wordt voorzien in de behoefte aan compliance-advies bij de leden van de betreffende branchevereniging.

Door de invoering van de meldplicht datalekken, de nieuwe Europese privacywet en de nieuwe erkenningsregeling van het Centraal Bureau Fondsenwerving neemt de vraag naar structureel advies sterk toe, meent Richard Groenewoud van Goede Doelen Nederland. ‘De nieuwe wet- en regelgevingen brengen met zich mee dat onze leden veel aandacht moeten besteden aan het implementeren hiervan in hun processen. Wij zien daardoor de behoefte aan compliance-advies en ondersteuning bij onze leden toenemen. Het is dan ook onze taak hierbij een ervaren partner te zoeken en daar collectieve inkoopafspraken mee te maken.’

Namens 22 leden van de branchevereniging voerde DMCC reeds collectieve compliance audits op straatwervingsbureaus uit. Directeur Patrick Jordens is blij met het partnerschap. ‘Goede Doelen Nederland is een prettige samenwerkingspartner. Mede door hun regie verliep de collectieve audit die wij voor hen gedaan hebben zeer soepel.’

comments powered by Disqus
  • Deel dit artikel
  • Reacties
  • Link