Vakbondseisen om inkomenscrisis aan te pakken

Vakbondseisen om inkomenscrisis aan te pakken
  • 1 september 2022
  • Kel Koenen

Vakbond FNV presenteert vandaag een eisenpakket met vijf oplossingen om de inkomenscrisis in Nederland aan te pakken. Daarbij worden de pijlen vooral op werkgevers gericht. De vakbond eist compensatie voor de stijgende kosten en waar kan een extra loonsverhoging. Als werkgevers niet over de brug komen, voorziet de vakbond steeds meer actiebereidheid.

‘De lonen móeten omhoog', stelt Tuur Elzinga van FNV. 'Het kan niet zo zijn dat terwijl de economie groeit, bedrijven steeds meer winst afromen, topmanagers en aandeelhouders hun zakken vullen en ondertussen de werknemers daar telkens de rekening voor laten betalen. We willen niet dat onze leden steeds harder moeten werken, maar keer op keer voor hetzelfde tientje moeten knokken. We willen prijsstijgingen automatisch gecompenseerd krijgen. Dat geeft zekerheid. Anders blíjven werknemers opdraaien voor de tomeloze hebzucht van de grote graaiers en daar pas ik voor.’

Het eisenpakket van de FNV bevat naast een krachtige loongolf voor meer vaste banen: een directe verhoging van het wettelijk minimumloon naar 14 euro met meestijgende AOW en uitkeringen, een maximering voor energieprijzen, een verhoging van de winstbelasting naar 35% en een serieuze aanpak van belastingontduiking door bedrijven en een eerlijke belasting op inkomen uit vermogen.

Elzinga: ‘We moeten nu kiezen: staan we een nog grotere tweedeling toe of organiseren we een tegenmacht die recht kan trekken wat scheef is? Wij roepen werknemers op zich aan te sluiten en samen een vuist te maken. Met de acties op Schiphol, bij de NS en straks ook in het streekvervoer, laten we zien dat onze leden tot veel in staat zijn. Daar waar werkenden het echt willen, zullen we die krachtige loongolf voor elkaar krijgen!’

comments powered by Disqus
  • Deel dit artikel
  • Geplaatst in
  • Reacties
  • Link