Colofon

Colofon


Een uitgave van

BBP Media B.V.
Beneluxlaan 2C
3446 GR Woerden

T: +31 (0) 348 41 53 05
F: +31 (0) 348 41 07 31

Postadres

Postbus 276
3440 AG Woerden

Handelsregister Utrecht nummer 30088697

Uitgever

Peter van Balsfoort - algemeen directeur

Redactie

+31 (0) 348 48 50 80
redactie@customerfirst.nl

Sjaak Hoogkamer, a.i. hoofdredactie - sjaak@marketingtribune.nl
Ryan Baij, redactie - r.bay@bbp.nl
Michiel van Zaane, redactie - m.vanzaane@bbp.nl
Peter van Woensel Kooy, online redactie - peter@marketingtribune.nl

Marketing

+31 (0) 348 48 50 82
marketing@customerfirst.nl

Rebecca Reynaert-Makken, manager marketing & events

Sales

+31 (0) 348 48 50 85
sales@customerfirst.nl

Bas Jansen, account manager - b.jansen@bbp.nl

Studio BBP Media

T: +31 (0) 348 48 50 84
F: +31 (0) 348 41 07 31
studio@bbp.nl

Ray van Zeijst, Traffic & Productie

Website

online@bbp.nl

Dwain Olsem
Paul van Ravenswaaij