Colofon

Colofon


Een uitgave van

BBP Media B.V.
Beneluxlaan 2C
3446 GR Woerden

T: +31 (0) 348 41 53 05
F: +31 (0) 348 41 07 31

Postadres

Postbus 276
3440 AG Woerden

Handelsregister Utrecht nummer 30088697

Uitgever
Peter van Balsfoort - algemeen directeur


Redactie
+31 (0) 348 48 50 80
redactie@customerfirst.nl

Kel Koenen, hoofdredacteur
kel@customerfirst.nl

Ryan Baij, redacteur
r.bay@bbp.nl

Michiel van Zaane, redacteur
m.vanzaane@bbp.nl

Peter van Woensel Kooy, online redacteur
peter@marketingtribune.nl

 

Marketing
+31 (0) 348 48 50 82
marketing@customerfirst.nl


Sales
+31 (0) 348 48 50 85
sales@customerfirst.nl

Bas Jansen, account manager - b.jansen@bbp.nl

Studio BBP Media

T: +31 (0) 348 48 50 84
F: +31 (0) 348 41 07 31
studio@bbp.nl

Ray van Zeijst, Traffic & Productie

Website

online@bbp.nl

Dwain Olsem
Paul van Ravenswaaij
Michel van de Straat